Кошик
1655 відгуків
+38 (096) 034-50-93

Магазин красоты и удовольствий "Фантастиш"

Таблиця розмірів

Таблиця розмірів
Все досить просто. Спочатку виміряйте параметри своєї фігури - для цього скористайтеся кравецьким метром. Вам необхідно отримати розмір грудей, талії і стегон. Використовуйте наше керівництво по правильному вимірюванню параметрів тіла, якщо...

05.12.13

Точний метод вимірювання параметрів фігури

Почати слід з головного - білизна для корекції фігури не можна порівнювати з традиційним нижньою білизною. Справа в тому, що функції такого білизни полягають не тільки в тому, щоб ізолювати тіло від верхнього одягу - на білизна для корекції покладається значно більша функціональність.

Иными словами, одежда для коррекции фигуры должно не просто быть надето на тело, оно должно на теле “работать” - подтягивать, поддерживать, ужимать, увеличивать и при этом не доставлять дискомфорта. Ведь в этом белье вам предстоит ходить долго! 

О влиянии белья на карьеру мы поговорим в другой раз, а сегодня следует отметить одно - рассматриваемый вид одежды безусловно является повседневным, а раз так - его размер должен быть точно подогнан под ваши параметры. С их измерения мы и начнем. 

Озброїтеся кравецьким метром, бажано з несхильного до розтягування матеріалу - вам належить точно виміряє такі параметри:

Розмір стегон - стрічка проходить по самій широкій частині стегон по горизонталі.

Розмір талії - стрічка проходить в найбільш вузькому природному місці по горизонталі, тіло повинно бути в міру розслаблено - втягувати живіт не слід, але повністю розслабляти теж не потрібно. Важливо дотримуватися горизонтального положення стрічки.

 

Розмір під грудьми - стрічка щільно охоплює грудну клітку максимально високо під грудьми, але не за нею. Важливо дотримуватися горизонтального положення стрічки.

Розмір грудей - стрічка проходить через найбільш виступаючу точку грудей строго по горизонталі, прилягаючи до грудей, але не стискаючи її. Вимірювання проводимо на видиху.

Отримані чотири розміру є основними і їх в загальному випадку досить, щоб дуже точно підібрати білизну. Важливо тільки повністю дотримуватися методики і бути неупередженою до себе. Далі зупинимося на прийнятих системах розмірів одягу.

Інші статті
Контакти
 • Телефон:
  +380990989225
  +380939600215
 • Контактна особа:
  Ксения
 • Адреса:
  Харьков, м. Барабашово Украина, Харків, Харківська область, Україна